PRAVIDLA TEAMSPEAKU

Hlavni pravidla


  Připojením na tento TS3 server automaticky souhlasíte s těmito pravidly. Porušení pravidel bude trestáno banem.

  1. – Rozhodnutí admina je definitivní. Udělování trestů je variabilní a závisí pouze na vlastním uvážení admina.
  2. Je zakázáno urážet TS3 Správce,Admin Team
  3. Je zakázáno mít podobné jména jako A-TEAM. To je poté nepřehledné pro A-Team, který ztrácí orientaci. Ve jméně musí být vaše herní jméno.
  4. Je zakázáno oslovovat členy Teamu křestním jménem či příjmením. Od toho mají svůj herní nick, který budete používat všichni.
  5. Uživatelé nesmí propagovat rasovou, národnostní, náboženskou ani jinou nesnášenlivost či diskriminaci.
  6. Uživatelé nesmí zahlcovat chat (spam), jak v PM tak v místnostech.
  7. Uživatelé nesmí pouštět zvukové stopy z kteréhokoliv zařízení (reprosoustavy, programy) hudbu a otravné zvuky ve volných místnostech/ v dočastně otevřených místnostech (v dočastně uzavřených místnostech povoleno).To to pravidlo neplatí pro Audio Bota
  8. Uživatelé se nesmí projevovat vulgárně, nesmí urážet ostatní uživatele a vyvolávat spory (v dočastně uzavřených místnostech povoleno; za otevřenou místnost považujeme i uzavřenou místnost, která má v popise heslo místnosti).
  9. Uživatelé nesmí propagovat konkurenční TS3 Servery nebo na ně jen odkazovat (kdekoliv na TS3).
  10. Uživatelé nesmí spamovat LOG, tj. přecházet z místnosti do místnosti a vytvářet tak spam.
  11. Je zakázáno nahrávat veškerý rozhovor mezi uživateli.
  12. Je zakázáno mít nevhodný description či avatar.
  13. Je zákázáno být AFK ve veřejných místnostech. Od toho tu je AFK Místnost.
  14. V případě, že někdo bude narušovat svým chováním Váší místnost i přes Vaše upozornění, máte možnost ho kicknout ze serveru. V případě, že se nemůžete zbavit útočníka, vyscreenujte log serveru a screen nahrajte do Vaší místnosti jako upload. Poté upozorněte admina, pomocí funkce „Napsat stížnost“ (Make a complaint) kde uvedete Vaše důvody a místnost, kde se screeny nachází. Tento uživatel bude zařazen mezi adepty o BAN. Pokud je online některý z adminů, tak to můžete řešit ihned s ním.
  15. – Při lehčím prohřešku bude uživatel označen jako problémový. To si bude nosit ve svém profilu. Při dalších proviněních mu bude udělen BAN.
  16. – Zákaz nahrávání souborů do veřejných místností !
  17. Veškeré chyby, bugy či jiné závady na TS3 Serveru co odhalíte, jste povinnen nahlásit Správci TS. Zneužitíí se trestá.
   Neznalost pravidel neomlouvá!